• 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PREMIA ŚWIĄTECZNA A L4
 
#1
Sad 

Czy operator może chorować? Nie. Dlaczego bo straci premię teraz również świateczną fakt 160 godzin to dużo ale czy to w porządku?? Np. czerwony jak go coś boli siedzi na jadalni albo przy biurku, albo raz na jadalni raz przy biurku Smile bo biedaczek chory , a niebieski musi iść na l4 bo gdzie ma posiedzieć jak nie w domu żeby wyzdrowieć. Napewno znacie przykłady Waszych schorowanych czerwonych przyjaciół którzy wyzdrowieli bez l4 wypoczywając w pracy . 
#2

bywali czerwoni co z gipsem chodzili do pracy.... 
#3

Panowie, nawołuje do jedności. Czerwony to też grupa I, czyli hołota z produkcji, narzędzie do wykonania tego co sobie ubzdurali biali na meetingach. Zło jest wyżej i trzeba jedności aby w to zło wycelować. 
#4

uwierz mi że czerwoni tez mają dość 
#5

Wiem. Ja mojego dawno nie widziałem tak wkurw... 
#6

Czerwony też człowiek Grupy numer I.
Podoba mi się takie stwierdzenie.
Tylko dlaczego namawiacie nas na tym forum do protestów, do szkalowania innych itd, a sami nie pokażecie ludziom, że jesteście z nimi?
Mieliśmy własny związek to niektórzy z Was podobno robili listy związkowców.
Teraz wchodzi ZZ "Kontra" a większość z Was czeka na to co zrobi.
Chcecie wywalczyć naszymi klaksonami również coś dla siebie? To namawiam, wypełnijcie deklaracje, wstąpcie do związku i namawiajcie swoich podwładnych. Tak, czemu nie. może to otworzy oczy tym, którzy Wam obiecali Bóg wie co a potraktowali Was na równi z nami.
Przepraszam tutaj wszystkich tych, a są chyba tacy, którzy już deklarację do Kontry wypełnili i nie boją się nawet tego, że dowie się o tym kierownik, gdyż składka będzie strącana z wypłaty.
A może jak się jeszcze boicie, to namówcie niebieskich, dajcie im deklaracje, powiedzcie im, że boicie się ale jesteście już teraz z nimi, że pomożecie, że może nie wiecie wszystkiego, że wasze błędne decyzje już się nie będą powtarzać, że chcecie aby dać wam jeszcze jedną szansę, bo drugiej już nie będzie.
Proszę Was, zróbmy to razem, to wy wiecie najlepiej, który z Waszych szefów jest ignorantem dla praw pracownika, który namawia Was do trudnych rozmów z nami i nie mówi Wam, że niekiedy robicie to wbrew prawu.
My nie chcemy was osadzać, osądziły was te podwyżki. 
#7

I tacy są , w mniejszości niestety . 
#8

Mam pytanie czy ktoś coś wie na temat jakieś premii całorocznej za L-4 podobno na naszych telebimach jest wyświetlana taka właśnie informacja właśnie o tym , ja osobiście podczas przerwy nie zdążyłem nic takiego doczytać?

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PREMIA ŚWIĄTECZNA I BONY KaKi ZaKi z P6 72 30,894 06-01-2012, 15:37
Ostatni post: Qcz
Information Premia świąteczna? banius 9 3,095 20-10-2011, 14:27
Ostatni post: UCHOWNGK

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
  Theme © 2014 iAndrew  
Silnik forum MyBB, © 2002-2015 MyBB Group.